Hakkımızda

KELLE TUR entegre hizmet anlayışı doğrultusunda 1993 yılında kuruldu. Kendine ait SERVİS ARAÇLARI ile KELLE TUR  personel taşımacılığı sektöründe işletmenin ihtiyacına göre değişik araçlardan oluşan ve sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern taşımacılık filosu ve organize yapısı ile personel taşımacılığında güvenli, itinalı 24 saat ulaşılabilirliği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde , personel taşımacılığında ve nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uymak genel prensibimizdir.

Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin, müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları iddiamızın kanıtıdır.

Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de KELLE TUR olarak firmamız tarafından başlatılmasıdır. Firmamız çağdaş standartlar bazında bir taşımacılık hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır.


İmajımızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamızla çalışmanız dileği ile sizleri bekliyoruz…