Personel Taşımacılığı

Kelle Tur Taşımacılık ve Gıda Tekstil Tic. Ltd. Şti. EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve kamu kurumları, Holdingler, Şirketler ve Fabrikaların personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden iş yerine, akşam mesai saati bitiminde; iş yerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Hizmet verdiğimiz firma, fabrika, otel ve alışveriş merkezi personelinin evlerinden işyerine, 0-3 yaş arası, klimalı ve konforlu araçlarla sağlamaktayız. Otel, fabrika gece vardiyaları ve alışveriş merkezi personelinin gece giriş/çıkışlarında personeller evlerine bırakılmaktadır. Araçlarımız hizmet sırasında meydana gelebilecek olası kazalara karşı koltuk sigortası güvencesiyle hizmet vermektedir.

BU HİZMETİ VERİRKEN;

Tüm servis sürücülerimiz
    Sorumluluk sahibi,
    Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden,
    İş deneyimlerinin zirvesinde,
    Ticari Taşıt kullanma Belgeli,
    En az 5 yıl ehliyetli
    Kılık kıyafetine özen gösteren,
    Güler yüzlü KİŞİLERDİR.


Tüm Servis Araçlarımız
    0-3 yaş arasında,
    Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan,
    İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan,
    Konforlu,Isıtma ve Soğutma sistemleri çalışan,
    Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan,
    Mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazır olan,
    Trafik,Kasko,İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış ARAÇLARDIR.


Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 25/02/2004 tarihli 25384 sayılı resmi gazetede yayınlanmış Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.